Avanos Haber Kapadokya Haber Nevşehir Haberleri

Perşembe
18 Ara

McDonald's ve Acıbadem Avanos'ta

BuzzDiggFacebookTwitter

mcdonalds-ve-acibadem-avanosta-Avanos iş yeri açmak isteyen yatırımcılar tarafından tercih edilen yerler arasında ilk sıralarda yer alıyor. İlçede son zamanlarda esnaf çeşitliliği artarken bazı sektörlerde Nevşehirli yatırımcıların da gözdesi haline geliyor. Avanoslu olmayan bazı yatırımcılar da yeni yatırımları için Avanos'u tercih ediyor. İlçeye yapılan bazı yatırımlar ilk olmaları nedeniyle de önem kazanıyor. Bunlardan bir tanesi fastfood sektörünün önde gelen markası McDonald's. Nevşehirli bir yatırımcı tarafından alınarak restore edilen Belediye yanındaki İllez Konağı yakında McDonald's olarak bölgeye hizmet verecek. Kayseri'de bulunan Acıbadem Hastanesi de yatırım için Avanos'u tercih edenlerden. Acıbadem Hastanesinin küçük bir şubesi Ürgüp Kavşağındaki binada hizmet vermeye hazırlanıyor. 

Avanos'ta yeni açılan işyerlerinden bir tanesi de Taze Pazar. Taze Pazar belediye otogarı karşısında eski Maltız Kafe yerinde açıldı.

Uzun zamandır optik hizmeti olmayan Avanos'ta bu hizmette başladı. Artık Avanos'un da bir gözlükçüsü var. Avanos Optik adıyla hizmete giren bu işyeri de belediye binası karşısında.

Avanos'ta yakında hizmete girecek iş yerlerinden bir tanesini de Sarıtaş Ticaret açıyor. Bu işyeri ise Yusuf Arslan İş Merkezi altında yapı malzemelerinin sergilendiği Sarıtaş Yapı Malzemeleri adında yeni bir Showrom olacak.

Avanos'un kazandığı bir diğer iş yeri ise My Mother Midye Evi. Bu iş yeri de belediye karşısında midye severlerin hizmetine girdi.

Bütün bu iş yerlerinin hayırlı olmasını dilerken bu yatırımları Avanos'a kazandıran yatırımcılarına da teşekkür ediyoruz.

 

 

 

Yorumlar 

 
#2 ahmet çayıroğlu. 2013-05-03 23:39 Avanos bir dünya şehri olmaya layık. ne büyük sorunu iş yeri dükkan, yoksa daha nice degişik esnaf gelecek.yetkililer birde bu işe el atsalar Avanosu kimse tutamaz. Alıntı
 
 
#1 VEYSEL CİHAN 2013-05-03 02:38 avanosumuz DAHA GÜZEL ŞEYLERE LAYIK… Alıntı
 

Yorum ekle

EN ÇOK İZLENEN VİDEOLAR

Balonda Noel 2009
Tıklama:12887
Avanosspor´u Göre de Durduramadi: 4 - 2 (ilk yari)
Tıklama:2799
Avanos´ta Ambulans Kazasi
Tıklama:11942
İçerik Görüntüleme Sayısı : 13892195

sena-giyim

Image Caption

TIKLAYIN HIZLI ERİŞİN

Image Caption

TIKLAYIN HIZLI ERİŞİN

Image Caption

TIKLAYIN HIZLI ERİŞİN

Image Caption

TIKLAYIN HIZLI ERİŞİN

Image Caption

TIKLAYIN HIZLI ERİŞİN

Image Caption

TIKLAYIN HIZLI ERİŞİN

Image Caption

TIKLAYIN HIZLI ERİŞİN

Image Caption

TIKLAYIN HIZLI ERİŞİN

Image Caption

sitenizi-yapalim

haberci_ol

imgfacebook

twitterimiz

NEVŞEHİR OKULLARI

tum_okullar

AVANOS KASABALARI

AVANOS AKARCA KASABASI
AVANOS ÇALIŞ KASABASI
AVANOS GÖYNÜK KASABASI
AVANOS KALABA  KASABASI
AVANOS MAHMAT KASABASI
AVANOS ÖZKONAK KASABASI
AVANOS SARILAR KASABASI
AVANOS TOPAKLI KASABASI