Avanos Haber Kapadokya Haber Nevşehir Haberleri

Pazartesi
22 Ara

Nevşehir-Kapadokya Forum AVM

BuzzDiggFacebookTwitter

Nevşehir-Kapadokya Forum AVM hızla tamamlanıyor. Nevşehir eski terminal alanına inşa edilen dev alış veriş merkezinde inşaat hızla tamamlanıyor. Multi Turkmall firmasınca anahtar teslimi inşa edilen proje toplam 65.000 m2 kapalı alana sahip. Ocak 2008'de inşaatına başlanan projenin bitim ve hizmete açılma tarihi Aralık 2008 olarak duyrulmuştu ama ileride bir tarihe kaldı. Projede hipermarket, anchor mağazalar, çocuk oyun alanları, sinemalar ve markalı küçük mağazalar bulunmaktadır.

 

 

Son Güncelleme ( Salı, 20 Ağustos 2013 23:10 )  

Yorumlar 

 
#3 ayşe 2011-12-28 23:00 nevşehire aşığım ya burası benim hayran olduğum tek yer Alıntı
 
 
#2 herkes şahit 2011-07-14 16:59 kapadokya forum avm müdürlüğüne;
öncelikle teşekkürlerimi sunmak isterim sizlere avm ye gittiğimizde huzurlu bir ortam sağlayan özel güvenlikleriniz e ve güvenlik amirlerine nevşehirin durumu malum bu alışveriş merkezini çocuklarımızın başına bir iş gelmemesi için korudukları malum herkes tarafından bilinir. taşkınlık yapmadan efendi gibi gelip giden insanlara emınım bugune kadar kimse birşey dememiştir. dek duran tekme yemez diye bir ata sözü vardır bu söz o insanlar için geçerlidir. avm çalışanlarına ve güvenlikçilerin e içten sevgilerimi ve saygılarımı sunuyorum emekleri için çok tşk ediyorum.
Alıntı
 
 
#1 mesut hancioglu 2011-05-12 19:01 sayin nevşehir kapadokya avm genel müdür ve müdür yardimcilarim öncelikle saygilarimi sunarim öcelikle avm içinde güvenlik görevlileri hakkindaki şikayetlerimizi bildirir geregi şu ki avm ye gelen her kim olursa olsun oradaki özel güvenlik görevlilerinin ve amirlerinin kişi veya kişilere herhangi bir kirici bagirici darp edici onur zedeleyici hareketlerden kaçinilmasini dileriz, söz konusu bu tür şikayetler güvenlik açisindan iyi bir görünüm saglamdigi ve bu tür şikayetlerin devami halinde nevşehir halkinin avm içerisine ve aliş veriş yapmaya gelmeyecegi kulaktan kulaga gezmektedir güvenlikteki amirler ve çalişanlarini halka karşi birazda anlaşli ve duyarli olmasini dileriz 11.05 2011 çarşamba saat 9 siralari kapadokya avm içerisindeki ve dişarisindaki çikan olaylar ve güvenlik görevlilerinin toplu bir şekilde 1 tane vatandaşa dövmek ve darp etmek sureti örnektir özel güvenlik görevlilerinin saldirmasi geregini yapilmasini dileriz Alıntı
 

Yorum ekle

İçerik Görüntüleme Sayısı : 13937513

sena-giyim

Image Caption

TIKLAYIN HIZLI ERİŞİN

Image Caption

TIKLAYIN HIZLI ERİŞİN

Image Caption

TIKLAYIN HIZLI ERİŞİN

Image Caption

TIKLAYIN HIZLI ERİŞİN

Image Caption

TIKLAYIN HIZLI ERİŞİN

Image Caption

TIKLAYIN HIZLI ERİŞİN

Image Caption

TIKLAYIN HIZLI ERİŞİN

Image Caption

TIKLAYIN HIZLI ERİŞİN

Image Caption

sitenizi-yapalim

haberci_ol

NEVŞEHİR OKULLARI

tum_okullar